Українські чоловіки повинні стати на захист Вітчизни – іншого виходу немає

28 липня голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі голови районної ради Миколи Марфули провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України. Одним із головних питань, які розглядалися на нараді, було розгляд Указу Президента України “Про часткову мобілізацію .

Зокрема, голова райдержадміністрації Сергій Шпирка зазначив, що часткова мобілізація оголошена у зв’язку з поширенням проявів тероризму, що призводять до загибелі мирного населення та військовослужбовців у східних регіонах країни та з метою забезпечення оборони держави, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України.

Мобілізація проводитиметься виключно за тими військово-обліковими спеціальностями, яких потребують сили АТО. Не підлягатимуть мобілізації юнаки призовного віку. Військкомати викликатимуть лише тих, хто вже проходив службу у Збройних Силах або має військовий квиток. Як правило, це особи старші 20 років.

Також, третя хвиля мобілізації дасть можливість перепочинку для тих бійців, які вже тривалий час на “передовій”. За рахунок ротації підрозділи із зони АТО будуть тимчасово переведені у спокійніші регіони, бійці навіть зможуть розраховувати на короткострокові відпустки відповідно до графіка.

 – Українські військові на Донбасі воюють не лише за Донеччину і Луганщину, а за усю Україну! Українські чоловіки повинні стати на захист Вітчизни – іншого виходу немає!  Якщо не зупинити кремлівську агресію на сході, то завтра проросійські найманці прийдуть до наших домівок, – наголосив голова райдержадміністрації.

Також під час наради було розглянуто питання:

 – використання засобів мобільного зв’язку;

– про підготовку до опалювального сезону 2014-2015 років та перехід на альтернативні види палива;

– про хід виконання завдань щодо створення та зберігання мінімального продовольчого запасу;

– про створення загонів територіальної оборони;

– про роботу з біженцями, які прибули з АР Крим та Східних областей України.

За результатами наради дано відповідні доручення.


Кількість переглядів: 87