У райдержадміністрації

26 серпня перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко за участі голови районної ради Миколи Марфули  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Про хід сільськогосподарських робіт у районі присутніх поінформував начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Перевезій.

З інформацією про роботу районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді з сім'ями, які потрапили у складні життєві обставини, та які прибули з зони АТО виступила директор центру Тетяна Приходько.

Про роботу з благодійними організаціями та громадянами району щодо збору продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни присутніх інформувала директор територіального центру Любов Емірова.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Федіо Шаповал ознайомив присутніх з ходом підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року та опалювального сезону.

З розглянутих питань дано відповідні доручення відповідальним за їх виконання особам.

Кількість переглядів: 58