У райдержадміністрації

 Голова райдержадміністрації Сергій Шпирка за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка  та голови районної ради Миколи Марфули  провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал доповів про  початок нового навчального 2014-2015 року та хід робіт щодо переведення опалення на тверде паливо в Олександрівській ЗШ №1.

Про підсумки виконання доходної та видаткової частини місцевих бюджетів за серпень 2014 року на нараді інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията.

Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства  райдержадміністрації Володимир Матірний доповів про стан готовності технічної документації на надходження коштів на ремонт доріг у смт Олександрівка.

Про готовність закладів охорони здоров'я до опалювального сезону та хід заготівлі продуктів харчування для стаціонару Олександрівської ЦРЛ поінформували головний лікар Олександрівського ЦПМСД Олександр Зубаха та заступник головного лікаря Олександрівської ЦРЛ Микола Куценко.

Також на нараді заслухано питання про роботу з переселенцями, які прибули з АР Крим та східних областей України. По цьому питанню виступили начальник  служби цивільного захисту в Олександрівському районі ТУ МНС в області Сергій Костенко, начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Ковтун, начальник управління Пенсійного фонду в Олександрівському районі Надія Пецелуйко, начальник Олександрівського районного центру зайнятості Олександр Волошин.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 132