У школи – іменини!

У далекому 1936 році в Олександрівці гостинно відчи­нила двері Олександрівська середня школа №1. Зараз це Олександрівська школа №3, яка нині святкує 75-річний ювілей. Урочистості  з нагоди цього ювілею відбулися 20 жовтня у районному Будинку культури.

На іменини школи зібралися її учні, вчителі, батьки. За 75 років школа дала у світ путівку 3174 учням. З шкільного по­рогу розлетілися вони у ши­рокий світ – стали вченими, лікарями, вчителями, агро­номами, інженерами. Та хіба всіх перерахуєш. Є док­тори наук, кандидати наук – Борис Кузик, Василь Стежка, Світ­лана Барабаш, Людмила Литвин та багато-багато інших, хто досяг найвищих наукових злетів у різних галузях. На­певне, більшість олек­санд­рівців  за­кін­чили першу (тре­тю) шко­лу. А яка когорта вчителів тут працювала і нині працює. Вчи­телі колишньої першої школи – це про­фе­сіонали-педагоги з великої Літери. На великому екрані у святковому залі про­майнула вся історія школи у дітях, вчителях… Навіть всієї газети не вистачить, аби пере­дати славний 75-літній шлях цього навчального закладу. Як і го­диться, на святі були  слова привітань, подарунки, спогади. На сцену один за одним підні­малися гості, колишні учні, вчителі, щоб сказати най­теп­ліші, найщиріші слова зізнання в любові до школи, до своїх вчителів.

Колектив школи-ювілярки привітали та вру­чили пода­рунки та почесну грамоту РДА і районної ради  голова район­ної державної адміністрації Валерій Авксенть­єв та голова районної ради Василь Скля­ренко, начальник відділу освіти РДА Федір Шаповал, зас­туп­ник голови РДА та колишня директор школи, яка протягом десяти років керувала школою і дуже багато зробила для її розвитку, Людмила Литвин, колишні учні Броніслав Ку­манський, Борис Безсмолий, Андрій Лаврусь, члени Олек­сандрівського зем­ляцтва в Києві Юрій Зелінсь­кий, Яро­слав Бе­реговий, члени бать­ківського комітету, колеги з Олександ­рівської школи №1 та інші.

Натомість вчителі та учні школи подарували присутнім незабутню театралізовану кон­цертну програму. Багатьом учням і вчителям на свят­куванні ювілею школи було вручено грамоти і подарунки.

Кількість переглядів: 92