У вирій життя школи випускників проводжали

Щороку у кінці травня малиновим співом сповіщає шкільний дзвінок про закінчення навчального року. Нинішнього року на Олександрівщині він пролунав для 2675 учнів з 19-ти загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, 4-х шкіл І-ІІ ступенів та одній початкової школи.

Як повідомив  головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Сергій Тимко, з усієї цієї кількості школярів дев’ятий клас закінчують 299 хлопців та дівчат, а ось дійсно останній дзвінок прозвучав для 165 одинадцятикласників. І вже у наступні дні у школах пройшли випускні вечори. Золоті медалі вручені десятьом випускникам, срібну медаль – одному випускнику.

Довгожителька нашого району — 105-річна  Цвітненська загальноосвітня школа, колектив якої очолює директор Ірина Шевченко, відчинила  двері в доросле життя своїм вихованцям — трьом  одинадцятикласникам  і дев’ятьом учням дев’ятого класу. І тоді, як дев’ятикласники мають вибір: ще два роки бути дітьми — під батьківським крилом та під крилом рідної школи, то одинадцятикласники  вже нині обирають свою стежку в самостійне життя, свою професію, своє майбутнє.

Теплі напутні слова випускникам виголосили директор школи Ірина  Шевченко, голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка, Цвітненський сільський голова Віктор  Ліхненко.

До речі, Сергій  Шпирка 30 років тому свою трудову діяльність розпочинав піонервожатим у Цвітненській середній школі. На згадку про це нинішній директор школи подарувала йому власноруч виготовлену медаль. Від Сергія Шпирки рідна школа одержала державний прапор.

А у голови районної ради Миколи Марфули спогади пов’язані з Олександрівською загальноосвітньою школою №1. Саме у цих стінах він одержував атестат зрілості. Про це, вітаючи випускників цієї школи, сказав керівник районної влади і вручив подарунок.

Піснями, віршами, добрими словами вітали випускників у всіх школах  учні молодших класів. А одинадцятикласники дякували вчителям за знання і мудрі поради.

А далі у випускників розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання.

Кількість переглядів: 372