Урочисті збори та святковий концерт

З нагоди 68 – ї річниці Перемоги  у Великій Вітчизняній  війні 8 травня  у районному Будинку культури відбулися урочисті збори та святковий концерт. Все рідшають ряди ветеранів. Привітати їх зі святом  зібралися в залі  олександрівці. Святкову  промову виголосив на урочистостях голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв . Зокрема він сказав, що День Перемоги завжди був,  є і  залишається  священним для кожного громадянина України. Ніхто і ніколи не применшить  героїзм, мужність і відвагу кожного солдата і офіцера, підпільника і партизана, трудівника тилу і солдатської вдови.  У цей день ми схиляємо голови   перед світлою  пам’яттю мільйонів наших співвітчизників , які загинули у вогні тієї страшної війни. Ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув  від ворожої кулі, повністю виконавши свій військовий обов’язок. Ми вшановуємо память тих. хто був знищений  як заручника ба мав іншу національність, хто не скорився ворогу і власним життям наближав таку довгоочікувану Перемогу.

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть  меморіальні дошки, пам’ятники, алеї Слави, обеліски. Та найголовніший меморіал  – людська пам’ять, яку нащадки несуть  у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права  не пам’ятати  героїв Курської дуги і Сталінграда, Москви і Києва, визволителів нашого селища, прах яких покоїться  сьогодні під чорним гранітом меморіалу. Ми завжди будемо пам’ятати ціну, яку заплатили наші батьки і діди  за сьогоднішній мир  в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати дітей.

Голова адміністрації наголосив,  що обов’язок живих  всебічно дбати про кожного , хто виніс на своїх плечах труднощі війни, наближаючи час перемоги.

– Перше і найголовніше, що ми сьогодні повинні зробити для ветеранів – це системний соціальний захист та медичне забезпечення, – підкреслив  Валерій Авксентьєв. – Наше завдання і мета не обділити увагою кожного, хто страждав за майбутнє своєї Батьківщини.

Голова районної державної адміністрації подякував  ветеранам за те, що навчили любити свою Вітчизну більше за життя,  показали,  як захищати свій рідний дім до кінця, що вони завжди стоять на варті добра і справедливості і не втомлюються вказувати на  прорахунки, допомагаючи мудрою порадою чи справедливою критикою. – Доземний уклін вам, ветерани,  і велике синівське спасибі  за перемогу, за мужність і героїзм, – звернувся до ветеранів голова райдержадміністрації.

Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради Василем Скляренком  вручили  за особисту мужність і героїзм, виявлені в боротьбі фашистськими загарбниками   за свободу і незалежність Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху , патріотичне виховання молоді  та з нагоди 68-ї річниці  Перемоги у Великій Вітчизняній війні нагороди ветеранам. Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації  та Кіровоградської обласної ради – Корнєєву Петру Петровичу. Почесну грамоту Кіровоградської обласної державної адміністрації  – Орленку Олександру Тимофійовичу. Почесну грамоту Кіровоградської обласної ради – Яценко  Любові Федорівні. Почесну грамоту   районної державної адміністрації та районної ради – Сухині  Івану  Карповичу.  Велику групу ветеранів нагороджено  грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Після урочистих зборів  відбувся  святковий концерт,  підготовлений  відділом  культури РДА, хором «Ветеран» за участі   також аматорів сцени   Цвітненського  сільського Будинку культури.  У концерті прозвучали  пісні воєнних років,  відтворені інсценізації на патріотичну тематику, проза  героїки війни.  

Кількість переглядів: 66