Урочистості з нагоди Дня журналіста

   На передодні Дня журналіста в сесійній залі обласної державної адміністрації відбувся урочистий прийом журналістів головою обласної державної адміністрації Андрієм Ніколаєнком та головою обласної ради Миколою Ковальчуком. 

  Очільник області Андрій Ніколаєнко звертаючись до журналістів наголосив, що ми завжди знайдемо спільну мову і бажання донести до жителів пріоритетні цілі, які ставить перед нами Президент України, які вирішуємо ми щодня.

   На урочистостях з нагоди Дня журналіста було нагороджено лауреатів обласної журналістської премії 2012 року у номінаціях «Журналістика», «Телерадіожурналістика», «Фотожурналістика». Володарем “Степового орла” цього року стала заступник головного редактора редакційно-видавничого об’єднання “Олександрівщина” Галина Шевченко

   А сьогодні 6 червня з нагоди Дня журналіста до колективу РВО „Олександрівщина” завітала перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, яка передала найщиріші привітання від голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва та голови районної ради Василя Скляренка

   Ольга Борота зазначила, що Ви – речники нашого народу – демонструєте, що журналістика це не тільки професія, а стиль життя. Адже, щоб донести до кожного слово правди й істини, потрібна неабияка наполегливість і мужність. Тож давайте об’єднаємо зусилля влади й засобів масової інформації, щоб Олександрівщина стала невід’ємною, достойною частиною інформаційного простору України, а Ви по праву вважалися літописцями нашого краю.

Кількість переглядів: 68