В Бірках презентували профорієнтаційний термінал

    Так, за участі соціальних партнерів служби зайнятості та Кіровоградського обласного телебачення в Бірківській загальноосвітній школі відбувалася презентація програмно-апаратного комплексу “Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення”.
    Зокрема, учасники заходу дізналися, що профорієнтаційний термінал – це інноваційний проект, аналогів якого до цього часу у світі ще немає. Його мета – надання всебічної актуальної інформації про світ професій, можливості оволодіння ними, послуги служби зайнятості, а також формування у молоді виваженого професійного вибору та ін.
    Завдяки зручній та зрозумілій блоковій структурі без спеціальної підготовки терміналом можуть користуватися всі без винятку учні, а також батьки та вчителі. З його допомогою дорослі дізнаються, як допомогти дитині визначитися з майбутньою професією, підготувати її до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищого навчального закладу. Для педагогів розроблено корисні поради та підібрано інформацію, яка стане безцінним матеріалом при проведенні профорієнтаційних уроків та виховних заходів із використанням спеціально розробленого програмного забезпечення для уроків у комп’ютеризованих класах. Найбільш повною, звичайно, є інформація для випускників – від вибору професії, навчального закладу – до сьогоднішніх вакансій на ринку праці. Апарат здатен підказати старшокласникам, як готуватися до вступних іспитів, запропонувати спеціальні тести для визначення своїх особистих якостей та прихильностей. Залежно від цього учень отримає певні рекомендації щодо вибору професії.
    Тож під час заходу діти дізналися, як, користуючись таким “електронним помічником”, здійснити правильний вибір майбутньої професії.
    Окрім цього для школярів проведено уроки із серії «Реальне трудове життя» – «Світ професій», «Сьогодні і завтра робітничі професій», а також групову консультацію із застосуванням профдіагностичного обстеження.
Кількість переглядів: 68