В Олександрівці пройшов обласний конкурс вальників лісу

На території Олександрівського лісництва ДП «Олександрівський лісгосп» пройшли 9-ті обласні змагання вальників лісу. Участь у них взяли представники восьми підрозділів лісової галузі Кіровоградщини.  

З напутніми словами перед змаганнями звернулися голова обласної ради Олександр Червоноіваненко, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко, голови Олександрівських районної державної дміністрації Сергій Шпирка та районної ради Микола Марфула. Вони наголосили, що змагання вальників лісу – змагання технічно підготовлених, сильних та дужих чоловіків. І нинішнє суперництво дозволяє не лише показати, а й підвищити рівень майстерності лісорубів, сприяючи обміну виробничими навичками й подальшому росту культури виробництва.

Кращі вальники лісу підприємств свою майстерність демонстрували у п’яти конкурсах: звалювання дерева, обрізання гілок, заміна цепу та поворот шини, розпилювання комбінованим різом, точне пиляння. Найкращі вміння працювати з бензопилкою продемонстрував, як і у попередні роки, вальник лісу з ДП «Онуфріївський лісгосп» Сергій Гаврилов. Він і став переможцем змагань. Друге місце зайняв представник ДП «Олександрівський лісгосп» Іван Баклан, третє місце у вальника з ДП «Оникіївський лісгосп» Анатолія Курносова.

Кількість переглядів: 195