Валерій Авксентьєв: я був радий працювати з усіма вами

Події останніх місяців  в Україні  змінили  чимало орієнтирів у суспільно-політичному  житті. До влади в державі  прийшла нова команда.  Відповідно колишні  державні посадовці написали заяви на звільнення. Останній робочий день був 7 квітня і голови Олександрівської районної державної адміністрації  Валерія Володимировича Авксентьєва.  Який підсумок роботи  його команди  в районі?  Інтерв’ю, так би мовити під завісу,  про те, що вдалося конкретно зробити для соціально-економічного розвитку  території,  Валерій Володимирович дав газеті „Вперед”.

– Найперше, чого я постійно дотримувався у своїй роботі, це відповідальності за людей. Я  ніколи не забував, що  за мною стоїть громада району і, виходячи з цієї позиції, я  спільно з своєю командою працював над  питаннями подальшого розвитку району, робив реальні кроки, аби люди відчували і бачили конкретні  справи. 

– Залишаючи  посаду керівника  району Вам є чим відзвітувати  перед громадою?

– Думаю, що  є. А врешті  зроблене  нехай оцінять люди.

Мені вдалося спільно з обласним керівництвом відновити у районі роботу  цукрового заводу, який до цього не працював  три роки що дало змогу не лише  забезпечити надходження до бюджету, а й забезпечити роботою у період сезону цукроваріння  більше 500 робітників.  У районі створено нову  підприємство з виробництва альтернативного виду палива – деревної щепи. Завдяки цьому  переведено на альтернативне паливо  котельню центральної районної лікарні, що в свою чергу  забезпечило  належний температурний режим у медичному закладі та економію  на  оплаті за опалення  за дорогий російський газ. Запрацював у районі  і  хлібокомбінат,  і   тепер Олександрівка має свій хліб. Завдяки зусиллям влади було збудовано модульний молокозавод в Новій Осоті, забезпечено роботою більше 30 працівників. У селі Підлісному зведено одне з найпотужніших в Україні овочесховищ, де  змогли знайти роботу  більше 80 працівників.

Ми наполегливо працювали і в розвитку соціальної сфери. Для шкіл придбано  п’ять нових  шкільних автобусів  для підвезення школярів до навчальних закладів.  Практично вирішено проблему  черги в дитсадки   в Олександрівці та організації дошкільного виховання в селах. Для  цього створені  навчально – виховні   комплекси  і селищі та базі двох шкіл і сільських школах.

Майже 20  років чекала капітального ремонту Красносілківська загальноосвітня школа, яка була практично в аварійному стані.   І цю нагальну проблему вдалося вирішити. Школу капітально відремонтовано. 

У всіх школах району  облаштовано внутрішні вбиральні, забезпечено автономне водопостачання.  Кожна школа підключена до  системи Інтернет.

У Єлизаветградці у дитячому садку  капітально реконструйовано систему опалення, що  зняло проблему температурного режиму в цьому дитячому закладі.  За такою ж схемою  зроблено опалення і Красносільській сільській амбулаторії – встановлено піролізні котли, які працюють на альтернативному паливі.

Для  вирішення питання кадрового забезпечення  лікарні  було придбано  житло  для  лікарів за бюджетні кошти.

У  Селищі Лісовому  відкрито  ФАП, у селі Цвітному капітально відремонтовано  сільську лікарську амбулаторію. А в центральній районній лікарні  обладнано сучасний діагностичний цент, оснащений найновішим  медичним обладнанням.

Що стосується розвитку фізичної культури і спорту, то  завершено  переобладнання колишнього кінотеатру „Дружба” під  спортивну школу  з великим сучасним спортивним залом.  Величезний обсяг  робіт виконано на центральному  стадіоні  в Олександрівці. Сьогодні головна  спортивна арена  селища одна з  найкращих в області.

До переліку  зробленого слід додати  і реконструкцію  системи водопостачання в Олександрівці та  вирішення питання  водовідведення в будинку 96 по вулиці Леніна.

У галузі культури  чимало зроблено  по  ремонту  закладів культури  в Олександрівці, Михайлівці,  відкрито нові заклади культури у Веселому та  Гайовому. У бібліотеках району  встановлено  двадцять комп’ютерів та підключено їх до системи Інтернет.

Відновлено  гарну традицію концертних програм.  На районній сцені  регулярно виступали  артисти обласної філармонії, з великим концертом виступив відомий  національний заслужений  академічний український народний хор імені Григорія  Верьовки  під керівництвом головного диригента   нашого земляка Анатолія Авдієвського.

 Започатковано щорічне проведення  пленерів  спільно з національною  спілкою художників України.

– Зроблене – це спільна  робота  єдиної команди?

– Безперечно. І на цьому я особливо хочу наголосити.  Досягнуті успіхи – це внесок кожного  жителя району. Ми зробили це разом. Тому я  щиро дякую за  спільну  працю, за розуміння, підтримку  всім керівникам  підприємств, установ та організацій, районній раді, депутатському корпусу районної ради,  головам  сільських та селищних  рад,  всім депутатам  органів місцевого самоврядування. Ми були єдиною командою. Командою однодумців у подальшому розвитку  району. Моя щира вдячність всім працівникам бюджетної сфери, державним службовцям, апарату  районної державної адміністрації, журналістам району з газети „Вперед”. Особлива подяка  ветеранам війни і праці,  з якими я завжди знаходив  взаєморозуміння і підтримку. Ми спільно працювали і  з районною організацією  ветеранів України.

Я бажаю всім успіхів   в особистому житті, здоровя,  благополуччя, подальшого успішного розвитку району. Я був радий, що працював з усіма вами.

Кількість переглядів: 185