Ваших дітей чекає оздоровчий табір „Жовтень”

    Надворі літо. Весела, незабутня пора відпочинку для дітей. Закономірно, кожна сім’я хоче, щоб дитина влітку набралася сил, загартувала здоров’я, здійснила поїздку чи екскурсію. Корисний і змістовний відпочинок забезпечують дітям дитячі оздоровчі табори. Але не секрет, що путівки в табір зараз не дешеві. І не всі родини можуть дозволити собі відправити дитину в табір, оплативши вартість путівки. Про дітей таких сімей потурбувалась держава, взявши на себе повну або часткову оплату путівки в табір. Як будуть забезпечені пільгові категорії дітей путівками у дитячі оздоровчі табори влітку цього року у нашому районі, розповідає начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий.
    —У нашому відділі можна отримати путівку в дитячі оздоровчі табори „Жовтень” та „Дружба” для дітей пільгових категорій. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з малозабезпечених сімей, багатодітні сім’ї, призери обласних та всеукраїнських олімпіад та змагань, діти, батьки яких працюють в соціальній сфері або в сільському господарстві та інші.
    Батьків безумовно цікавить вартість путівки. Путівки для цих категорій дітей безкоштовні. Але добре було б, якби батьки таких дітей працювали, тоді значна частина вартості путівки оплачується з фонду соціального страхування, а якщо ще батьки працюють в соціальній сфері села або в сільському господарстві, тоді вартість путівки ще здешевлюється на суму доплати з бюджету агропромислового комплексу. Тому батькам чи опікунам, які хочуть оздоровити своїх дітей в таборах „Жовтень” та „Дружба”, слід звернутися у відділ у справах сім’ї, молоді і спорту. Знаходиться наш відділ у приміщенні на стадіоні ім. М. Шишки смт Олександрівки, тел. 3-15-17.
Кількість переглядів: 266