Великдень просить на гостини

Великдень! Сама назва вказує на те, що це не звичайний, а великий день. Величне свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності.

Напередодні Великого Дня в читальному залі районної бібліотеки для дітей відбулось свято «Великдень просить на гостини», проведене працівниками бібліотеки спільно з архімандритом Феодосієм, кліриком Свято-Успенської церкви. Присутні, учні 6а класу НВК №2 (класний керівник Федьоха Людмила Анатоліївна) прослухали розповідь бібліотекарів Світлани Баклан та Людмили Рибалки про Вербну неділю, про Великий тиждень перед Великоднем, про невід’ємну частину великодніх свят – писанки, крашанки.

Про святкування Великодня та зародження цього свята розповів дітям отець Феодосій та запросив дітей до Недільної школи, яка працює при Олександрівській Свято-Успенській церкві. Цікавою для дітей була інформація «Запитай у священника», з задоволенням учні прийняли участь у вікторині та розгадуванні кросвордів.

Кількість переглядів: 113