Ветеранські організації Олександрівки обговорюють проект змін до Конституції України в частині децентралізації влади

17 липня в залі засідань Олександрівської селищної ради під головуванням голови районної ветеранської організації Миколи Линника відбулося розширене засідання президії районної ветеранської організації та Олександрівської селищної ветеранської організації. На засіданні президії було обговорено питання децентралізації влади, реформи місцевого самоврядування в Україні та внесення змін до Конституції України.

Завідувач сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Найко ознайомив учасників заходу з основними положеннями Концепції реформування місцевого самоврядування, а також з проектом змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Обговорюючи проект змін до Конституції України щодо децентралізації влади, учасники заходу торкнулись різних аспектів цієї теми, зокрема виявили актуальність процесу децентралізації влади в Україні, обговорили значення децентралізації як основного стимулу для місцевого економічного розвитку та як методу активізації кожної громади на вирішення власних проблем та інтересів, ознайомились із правовими аспектами децентралізації та можливими ризиками від її проведення.

Участь в засіданні президії також взяли начальник Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Надія Поцілуйко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Єгорова, які детально зупинилися на питаннях, що турбують ветеранів. А саме пенсійного забезпечення та надання соціальних пільг.

Під час обговорення учасники в основному підтримали ідею проведення реформи місцевого самоврядування в Україні, внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади, хоча й висловили низку зауважень та побоювань щодо практичного впровадження цієї ініціативи.

Обмін думками проведено в атмосфері відвертості і конструктивізму. Усі учасники засідання підійшли до розгляду проекту змін до Конституції України з державницької позиції.

Також на засіданні президії було розглянуто питання роботи Олександрівської селищної та Бірківської сільської ветеранських організацій та питання підписки на газету „Ветеран України”.

Заслухавши доповідь Олександри Геращенко – голови Олександрівської селищної ветеранської організації, ветерани жваво обговорили наболілі питання життя селища Олександрівки, а саме питання торгівельного обслуговування, цінової ситуації на ринку продовольчих товарів, автобусного сполучення, ремонту автомобільних шляхів та багато іншого.

Микола Линник зазначив, що районна організація ветеранів та сільські ветеранські організації активно співпрацюють з районною владою, органами місцевого самоврядування, знаходить у них підтримку, відчуває реальну допомогу. І це сприяє активній діяльності ветеранських організацій.

Кількість переглядів: 106