Відбулася тридцять четверта сесія районної ради

24 жовтня   відбулася тридцять четверта сесія районної ради шостого скликання під головуванням голови районної ради Миколи Марфули. У роботі сесії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Василь Кириченко, керівники підприємств, установ. організацій, начальники відділів та управлінь, прокурор району.

Депутати на сесії внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік, затвердили районну програму протидії поширенню наркоманії і злочинності, пов’язаної з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, на 2014-2015 роки. На сесії також прийнято районну комплексну програму підтримки сімей загиблих учасників анти- терористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки.

Депутати погодили списання майна спільної власності територіальних громад, що відпрацювало свій ресурс, погоджено також звільнення з посади головного лікаря ЦРЛ та затверджено нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що відводиться громадянину Дудку О. В. для ведення фермерського господарства на території Родниківської сільської ради.

Кількість переглядів: 46