Відбулася зустріч з керівниками місцевих суб’єктів господарювання

Сьогодні, 29 січня голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв в залі засідання райдержадміністрації провів зустріч з керівниками суб’єктів господарювання з питання поліпшення інвестиційного клімату в районі. Участь в нараді взяли депутат обласної ради начальник філії „Олександрівський райавтодор” ДП „Кіровоградський облавтодор” Володимир Стьожка, голова ради сільськогосподарських підприємств району Василь Зеленько, начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов.

Розпочинаючи зустріч голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив: „Президент України наголошує на важливості залучення інвестицій задля розвитку агропромислового комплексу, житлово-комунального господарства, транспортної інфраструктури,адже поєднання інтересів інвестора з основними напрямами економічного розвитку країни стане основою для більш ефективного використання індустріального, аграрно-технологічного, наукового та інтелектуального потенціалу”.

Начальник управління економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов повідомив, що обсяг залучених прямих іноземних  інвестицій  в економіку району у січні – вересні 2013 року становив 24,5 тис дол. США.

Обсяг інвестицій в житлове будівництво району (вартість будівництва) станом на 1 січня 2014 року становив 5286,1 тис.грн.

Підводячи підсумки зустрічі, голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв підкреслив, що реалізація завдань і доручень Президента України, спрямованих на поліпшення інвестиційного клімату та створення належних умов для проживання населення, є одним із пріоритетів соціально–економічного розвитку району.

Кількість переглядів: 139