Відбулось засідання робочої групи

  Сьогодні під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бороти відбулося засідання робочої групи з розгляду проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, на якому були розглянуті результати обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування в населених пунктах району.

   Відкриваючи засідання Ольга Борота зазначила, що саме люди мають продиктувати ті проблеми, які необхідно вирішити першочергово. Кожен житель, кожна громада має чітко усвідомити, що саме вона отримає від змін. Саме Президент України Віктор Янукович наполягає на широкому громадському обговоренні основних положень реформи.

  Як зазначив заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Юрій Баглюк, територіальні громади до впровадження реформи відносяться досить позитивно та відмітив, що обговорення Концепції у населених пунктах проходили активно. У тих населених пунктах, де проходили обговорення реформи місцевого самоврядування громада нововведення сприйняла спокійно. Проте у жителів громад є одне питання, яке їх хвилює найбільше: збереження соціальної сфери населених пунктів та прислухатися до думки громади при впровадженні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. В цілому жителі територіальних громад впровадження реформи місцевого самоврядування сприймають позитивно.

   Членами робочої групи було прийнято рішення стосовно подальшого обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Кількість переглядів: 56