Відбулося командно-штабне навчання служби цивільного захисту району.

Сьогодні, 30 жовтня, в залі засідань райдержадміністрації голова районної державної адміністрації Сергій Шпирка провів командно-штабне навчання органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Олександрівського району з організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду.

У спільному командно-штабному навчанні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Василь Кириченко та керівники всіх служб цивільного захисту району.

Відкриваючи командно штабне навчання керівник району зазначив, що несприятливі погодні умови, які можуть скластися сьогодні на території району, та характерні для осінньо-зимового періоду надзвичайні ситуації вимагають від нас максимальної зібраності і готовності. Тому враховуючи досвід попередніх років, потрібно розробити регламенти дій та провести ретельну підготовку до оперативної ліквідації аварій, запровадження тимчасових альтернативних схем тепло- і водопостачання, постачання продуктів першої необхідності, безперебійної медичної допомоги та організації допомоги людям, які можуть опинитися без даху над головою.

На командно-штабному навчанні було заслухано керівників служб цивільного захисту району, районних організацій та установ щодо готовності та реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду та дані відповідні доручення.

Кількість переглядів: 24