Відбулося пленарне засідання сесії районної ради

7 лютого відбулася  двадцята сесія  Олександрівської районної ради  шостого скликання. Головував на сесії голова районної ради Василь Скляренко У роботі пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв,  заступники  голови, запрошені  сільські та  селищні голови, за окремим списком керівники  підприємств ,установ, організацій. На сесії депутати  внесли зміни до рішення  районної ради від 21 грудня 2012 року №185 „Про районний бюджет”. Доповідала з цього питання  начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Шията.

Виконуюча обов’язки   прокурора району Вікторія  Буданцева  доповіла депутатам  про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури району за 2012 рік..

Депутати  прийняли  програму розвитку місцевого самоврядування в Олександрівському районі на 2013-2015 роки, яку  представив  на сесії заступник  голови районної ради  Олександр Невмержицький.

На сесії затверджено  також  програму розвитку театрального мистецтва в Олександрівському районі на період до 2015 року, нову редакцію програми розвитку туризму в районі на 2009-2015 роки та програму підтримки хореографії та розвитку малого танцювального руху в Олександрівському  районі на період до 2015 року.

На пленарному засіданні сесії затверджено звіт  про виконання плану роботи районної ради  на 2012 рік. 

З розглянутих питань  прийнято відповідні рішення.

Кількість переглядів: 49