Відбулося засідання колегії Кіровоградської обласної державної адміністрації

  11 червня на базі Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції інституту сільського господарства у с. Созонівні відбулося виїзне засіданні колегії обласної державної адміністрації, щодо стану підготовки до проведення в області збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

   В засіданні колегії обласної державної адміністрації взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валерій Скрипник та керівники сільськогосподарських формувань району.

   – Завдання програми економічного та соціального розвитку області на 2013-й рік – забезпечити збір не менше 2,9 млн. тонн зернових та зернобобових культур, і ми маємо усі умови для того, щоб забезпечити цей показник, – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, звертаючись до учасників виїзної колегії облдержадміністрації.

   Під час колегії наголошувалося, що стратегічним завданням програми “Центральний регіон – 2015” є перетворення нашої області у регіон потужної переробки сільськогосподарської продукції.

    Учасники колегії ознайомився у Созонівці з агротехнологічними та селекційними дослідженнями Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції інституту сільського господарства, там же оглянули науково-демонстраційний полігон сортів сільськогосподарських культур, виставку агротехнічного обладнання та сільськогосподарської техніки.

Кількість переглядів: 60