Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

    30 листопада голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії взяли участь голова районної ради Василь Скляренко, заступники голови райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України, сільські та селищні голови.
   На колегії заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Крикун доповів про хід виконання Програми зайнятості населення Олександрівського району на 2010-2011 роки.
    За його словами, всі програмні показники районної програми зайнятості на 2010 рік перевиконані. Спільними зусиллями місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, районного центру зайнятості у 2010 році вдалося поліпшити ситуацію на зареєстрованому ринку праці в районі: працевлаштувати 740 осіб незайнятих громадян, знизити рівень зареєстрованого безробіття, порівняно з початком року, на 3,1%, зменшити число безробітних, порівняно з початком року на 31%, створити 457 нових робочих місць, або 132,5% програмного завдання на 2010 рік.
    Начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал поінформував присутніх про виконання районної програми “Шкільний автобус”.
    Зокрема, він повідомив, що відділом освіти райдержадміністрації, за підтримки районної державної адміністрації, районної ради, сільських та селищних рад проведено значну роботу щодо забезпечення реалізації права дітей та педагогічних працівників, які проживають за межами пішохідної доступності, на безкоштовне перевезення до місця навчання, роботи і до дому.
    Всього з 2003 року, з часу прийняття програми „Шкільний автобус” придбано десять транспортних засобів. З них вісім – за рахунок місцевого бюджету, два надійшли в навчальні заклади району за кошти державного бюджету. Крім цього у рамках проекту ЄС – Програми розвитку ООН „Місцевий розвиток орієнтований на громаду” придбано автобус БАЗ 2115 для перевезення учнів Розумівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тож було фактично придбано у 2003-2010 роках 11 транспортних засобів для потреб навчальних закладів району.
    Проте, не вдалося реалізувати в повній мірі завдання, передбачені районною програмою “Шкільний автобус”. Зокрема, передбачалося протягом 2003-2010 років придбати 16 транспортних засобів, фактично було придбано 11 А через нестачу коштів придбано транспортні засоби, які вже були в експлуатації.
    Оптимізація мережі навчальних закладів району призведе до зростання кількості дітей та педагогічних працівників, які потребують підвезення до місця навчання і роботи.
    Виходячи з вищевикладеного, начальник відділу освіти запропонував підготовити на чергову сесію проект нової, районної програми «Шкільний автобус», розрахованої на період до 2015 року, в якій буде передбачена деталізація обсягу фінансування і співфінансування видатків на придбання та утримання транспортних засобів, забезпечення їх паливо-мастильними матеріалами, із бюджетів різних рівнів.
    Своїм рішенням колегія схвалила Районну програму «Шкільний автобус» на період до 2015 року та вирішила внести на розгляд чергової сесії районної ради районну Програму «Шкільний автобус» на період до 2015 року.
    Про стан виконання районної комплексної програми фізкультури та спорту в Олександрівському районі на 2007-2011 роки доповів начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Яровий. Він відзначив, що виконання цієї програми дало можливість підвищити рівень охоплення громадян фізкультурно-оздоровчою та спортивно-масовою роботою, поліпшити результати виступів збірних команд району в обласних змаганнях, а також поліпшити матеріально-технічне забезпечення збірних команд району.
    Також у ході колегії було заслухано питання стану виконання заходів з питань запобігання корупційним проявам, по якому доповів головний спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Валерій Рясик.
    За результатами засідання колегії прийнято відповідні рішення.
Кількість переглядів: 76