Відбулося засідання районного штабу

30 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Василя Кириченка відбулося засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

На засіданні районного штабу був уточнений, затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 24 червня 2014 року №173-р, перелік об’єктів для тимчасового поселення сімей громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Також на засіданні районного штабу були розглянуті питання забезпечення житлових будинків твердим паливом для обігріву за кошти спонсорів та сільських та селищних рад.

Було прийнято рішення звернутися до перевізників приміських маршрутів загального користування  щодо можливого безкоштовного залучення їх транспортних засобів, а також проведення безкоштовного перевезення на внутрішніх переміщеннях в межах району громадян України, які змушені переселитися з тимчасово окупованих територій України та зони проведення антитерористичної операції.

Кількість переглядів: 49