«Відчуй покликання, зроби вибір, присвяти життя»

    5 квітня на Олександрівщині відбулася профорієнтаційна естафета «Відчуй покликання, зроби вибір, присвяти життя».

Так, протягом дня в центрі зайнятості проводилися  семінари із загальних питань зайнятості та стану ринку праці в регіоні, «Оволодій ситуацією», «Особливості зайнятості молоді», на яких молоді люди отримали різноманітні інформаційні і консультаційні послуги.

На базі Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості із залученням соціальних партнерів служби зайнятості, зокрема спеціалісти відділу освіти, відбулася Акція «Випускник» в рамках сесії районного парламенту дітей,  де були присутні учні випускники з 20 загальноосвітніх шкіл району та їхні вчителі-куратори.  Захід почався Дискусією: «Яку професію обрати?», на якому обговорювалися основні фактори, що впливають на вибір професії.  Діти активно брали участь в обговорені даного напрямку профорієнтаційної роботи, висловлювали свої думки.

Спеціалістами службою зайнятості застосовувалися також інтерактивні вправи: «Безлюдний острів» – учні познайомилися з терміном Ринок праці; «Сто і одна професія» – з актуальністю професій.  В грі «Відгадай професію» діти зображували мімікою, жестами  професію протилежній команді.

Близько 60 дітей отримали різні профорієнтаційні послуги. А по завершенню заходу, була укладена угода про співпрацю між Олександрівським районним центром зайнятості і Районним Парламентом Дітей з визначенням подальших пріоритетних профорієнтаційних напрямків в роботі.

Кількість переглядів: 64