Відчинив двері шкіл Першовересень

    Щороку, коли приходить Першовересень, радісним щемом наповнюються серця, мабуть, кожного. Після літніх канікул знову відчинені школярам двері у країну Знань.
    1 вересня — це ніжна, лагідна, турботлива пісня і батьківських сердець. Адже тати і мами розуміють, що їх діти ступають на ще один, вищий, поріг дитинства, зазирають у юність, торкаються зрілості. І можна зрозуміти батьківське хвилювання, чи справлятимуться діти з навчальною програмою, як ладитимуть з однокласниками. Ці питання, звичайно ж, найбільше турбують тат і мам першокласників. Та занепокоєння переплітається з радістю, адже діти вже підросли і роблять перші кроки до самостійності.
    Радість і смуток в очах й одинадцятикласників – це їх останній Першовересень за шкільною партою. Ще рік навчання і вирушать вони у самостійне життя. Тож, попереду багато планів, мрій, поштовх яким дасть шкільний атестат.
    Нинішнього року у нашому районі за парти сіли близько 2850 учнів, з яких одинадцятикласників – 121, десятикласників – 263 та першокласників – 264. У всіх школах відбулися урочисті лінійки. На них традиційно відзначили кращих учнів, з напутніми словами виступили батьки, представники влади. Зокрема, голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв з новим навчальним роком привітав учнів, вчителів та батьків в Олександрівській школі №2. Його перший заступник Олександр Невмержицький побував у Несватківській школі, заступники Лариса Нечепоренко – у Підлісненській школі та Василь Скляренко – у школі №3.
    І прийшли вони у навчальні заклади не лише з побажаннями, а й з подарунками. Від районної організації Партії регіонів вручені Несватківській школі та школам №2 і №3 набори спортивних м’ячів, школі №1 – кольоровий принтер, Підлісненській школі – кошти на придбання шкільного інвентарю. Не залишилися цього дня без подарунків й решта шкіл. Про це потурбувалися органи місцевого самоврядування та добродійники.
 
 
 
 
 
 
 
Кількість переглядів: 75