Відкрилася виставка образотворчого мистецтва присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка

14 січня 2014 року в Олександрівському районному краєзнавчому музеї за участі голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва та голови районної ради Василя Скляренка відбулося відкриття виставки робіт образотворчого мистецтва присвяченої 200-річчю від дня народження       Т.Г. Шевченка «Шевченко та наш край» .

Відкриваючи виставку голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив – Глава держави наголошує – відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка має бути всенародним рухом, який би продемонстрував єдність влади і громадянського суспільства

В експозиції презентовані репродукції картин художника Тараса Шевченка із циклу «Живописна Україна».

Репродукції взяті з альбому вибраних творів Шевченко – художник, виданого у 1954 році в Києві, що був подарований в День народження жителю Олександрівки Олександру Чорногору, а після його смерті переданий до музею. Серед репродукцій – картина «На пасіці». Існує версія, що це полотно художник створив перебуваючи у 1843 році на Олександрівщині в гостях у польського письменника української школи Міхала Грабовського.

Кількість переглядів: 196