Відкриття бурякоприймального пункту

Попри  різні чутки і сумніви  песимістів стосовно роботи  олександрівського цукрового заводу  у цьому  році    підприємство розпочинає новий переробний сезон.  10 жовтня,   в обстановці урочистості   розпочав роботу бурякоприймальний пункт.

Вітаючи заводчан з цією  справді знаменною подією, голова Олександрівської районної державної адміністрації Валерій  Авксентьєв висловив упевненість, що  завод працюватиме щороку.  Бо власником підприємства  тепер є  агрофірма „Ясенівська” – наше місцеве  господарство. Валерій Авксентьєв подякував директору агрофірми  Дмитру Мамалату за те, що він зробив усе можливе, аби  запрацював  наш цукровий  завод, який є візитною карткою і гордістю  Олександрівки та району.  Голова  райдержадміністрації сказав також, що завдяки роботі цукропереробного підприємства вирішуються питання зайнятості населення та  наповнення районного бюджету. 

З визначною подією  привітав  працівників бурякопункту та всіх заводчан  і тих, хто виростив цукрові буряки   – сировину для заводу  директор АФ”Ясенівська” Дмитро Мамалалат.

За християнським звичаєм кожна добра справа  розпочинається молитвою. Тому  священник  Юрій прочитав молитву і  дав Боже благословення роботі  бурякопункту.

А в цей час  до вагової бурякопункту  уже вишикувалася ціла черга  великовагових машин з буряками.  Першим на вагову заїхав водій Анатолій Вітер. Працівниці   бурякопункту   вручили йому квіти та хліб-сіль. Буряки на завод зараз надходять  так би мовити власні –  з полів  АФ”Ясинівська”, зокрема  Новоосотського відділка. Під цукровим и буряками у господарстві зайнято  більше двох тисяч гектарів. Так що завод у значній мірі буде забезпечений власною сировиною. Крім того укладено договори з бурякосіючими підприємствами Новоукраїнського та Кіровоградського районів  нашої області. Хочуть возити  саме до нас на завод свої буряки і  господарства  Гарбузинського району Миколаївської області.

Власне переробку  буряків  на заводі планують розпочати вже у вівторок 16 жовтня.

Кількість переглядів: 60