Відпочиваючи обираємо

Олександрівським районним центром зайнятості для вихованців дитячого табору оздоровлення та відпочинку «Жовтень» проведено виїзну профорієнтаційну акцію.

Близько 40 школярів мандрували світом професій та отримали багато корисної інформації про ті, що користуються попитом на ринку праці.

Спеціалісти центру зайнятості розповіли юнакам та дівчатам про критерії правильного вибору майбутньої трудової діяльності та ознайомили з сучасними вимогами роботодавців до працівників, а також допомогли дітям визначити свої професійні нахили та визначити той вид діяльності, який водночас кожному до душі, і є конкурентоспроможним на ринку праці.

Серед низки запланованих розважальних та пізнавальних заходів, якими насичене життя відпочивальників, стало проведення конкурсів, де учні були розподілені на дві команди «Іскра» і «Веселка».

Під час конкурсу «Знавців професій» дітлахи з азартом, гумором, мовою жестів і міміки відтворювали на сцені особливості певної професії, що була занотована у конверті. Решта учасників відгадували, про який фах без слів розповідали їхні ровесники.

Також цього дня усі бажаючі мали змогу за допомогою профорієнтаційних методик визначити свої професійні нахили та здібності й отримати методичні та практичні рекомендації щодо вибору професії.

Слід зазначити, що ця діяльність спрямована на формування у школярів реального погляду на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці; психологічної готовності учнів до професійної кар'єри; підвищення інтересу до робітничих професій; усвідомлення відповідального ставлення до професійного вибору та упередженню молодіжного безробіття.

Кількість переглядів: 53