Відвідали ветеранів

Ніщо так не зміцнює довіру до влади, як безпосереднє спілкування з людьми. Особливо такий діалог потрібен нашим ветеранам, які прожили нелегке життя і на схилі літ мають бути оточені турботою і увагою. Для них важливе все: не лише допомога, а й добре, щире слово, моральна підтримка.

22 вересня, з нагоди Дня партизанської слави та 72-ї річниці початку в Україні підпільно-партизанського руху проти фашистських загарбників голова районної ветеранської організації Микола Линник, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Ігор Найко та начальник відділу організаційного забезпечення виконавчого апарату районної ради Григорій Гончаренко побували вдома в учасників партизанського руху в Україні, а саме в Івана Івановича Дударенка, Влас Семеновича Овчаренка, Сергія Григоровича Рули, Любові Трохимівні Ульянченко, Романа Олексійовича Костенка, які проживають у Олександрівському районі.

Вони привітали ветеранів з святом, вручили грамоти та квіти, поцікавилися умовами проживання та самопочуттям колишніх фронтовиків-партизанів.

Кількість переглядів: 49