Турбота про ветеранів

   Турбота про ветеранів Великої Вітчизняної війни є постійним пріоритетом в роботі керівництва районної державної адміністрації та районної ради.

  Голови районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв та районної ради Василь Скляренко 4 грудня відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проходять лікування у хірургічному відділенні Олександрівської центральної районної лікарні. Вони поцікавилися умовами та самопочуттям колишніх фронтовиків.

   Ветерани висловили задоволення від теплої, затишної атмосфери у медичному закладі та в уважному ставленні до них медичних працівників.

   – Зрозуміло, що наш вік вже не дозволяє повністю позбутися хвороб, і все ж дякуємо всім, хто турбується про нас, – зазначив Василь Федорович Федоренко.

   За словами заступника головного лікаря Миколи Куценка, на сьогодні у лікарні діє чотирнадцять койко-місць у хірургічному та неврологічному відділеннях для перебування там ветеранів війни.

   Спілкуючись з ветеранами та медичним персоналом, голова райдержадміністрації наголосив, що обов’язок влади, і відповідальних осіб не послаблювати увагу до ветеранів, особливо до учасників бойових дій.

Валерій Авксентьєв відзначив, що сьогодні ветерани мають бути під постійною опікою влади, адже їх спогади та героїчне минуле є взірцем для молоді: “Президент України наголошує – патріотизм, любов до Вітчизни – це людські цінності, відчуття яких необхідно виховувати в молоді, і найкраще це робити  через героїчний приклад ветеранів війни”.

Кількість переглядів: 76