Відзначити день незалежності патріотично, але без помпезності

Україна  сьогодні веде вже військову  боротьбу за  збереження цілісності  території, за свою незалежність, яку  наша держава проголосила  у серпні 1991 року. Події, що сьогодні відбуваються у двох  східних областях України – Донецькій та Луганській, анексія сусідньою державою Криму, викликають у душах і серцях справжніх українців  тривогу і бажання зробити все, аби якнайшвидше  настав мир і спокій у державі. 

 

І свято Незалежності України, 23-ю річницю якої ми  будемо відзначати  24 серпня, також позначене нинішніми подіями в  державі. Відзначаючи  цю  річницю  нашої  Незалежності, ми обо’вязково  повинні згадати  в першу чергу тих, хто відстоював її, хто віддав  за неї своє життя, хто  сьогодні  зі зброєю в руках боронить її на  сході країни, хто  в тилу  допомагає нашим  військовим.

Саме про це йшлося на   розширеному засіданні організаційного комітету з відзначення 23-ї річниці Незалежності України в  Олександрівському районі, який провели перший заступник голови РДА Василь Кириченко, керівник апарату РДА Микола Старченко, начальник відділу культури Світлана Мічкур за участі  начальників відділів та управлінь, сільських, селищних голів та клубних працівників. На засіданні оргкомітету  наголошувалося на важливості під час масових заходів за участі  громадськості  пом’янути Героїв Небесної Сотні, військових, які загинули  під час проведення АТО на сході  країни,  подякувати  військовим землякам та їх родинам у кожному селі за їхню мужність і героїзм у боротьбі з  сепаратизмом і тероризмом  у Луганській та Донецькій областях.

Масові заходи  мають пройти  на високому національно патріотичному рівні, але  без особливої  помпезності  і гучної розважальності.

В Олександрівці 24 серпня у  день свята  пройде хода вишиванок, у якій візьмуть участь не тільки олександрівці, а  представники від усіх громад району. Розпочнеться  хода  о 9-й  ранку від  районного Будинку культури, парад пройде вулицею Леніна до центральної площі. Там відбудеться презентація сільських територій, святковий концерт та нагородження  кращих колективів та трудівників району. Масові заходи  планується організувати і для найменших жителів району.

У рамках відзначення 23-ї річниці  Незалежності  заплановано також традиційні   виїзні заходи  по територіях району керівництвом  райдержадміністрації, зокрема у села Несваткове, Голикове, Підлісне, Стару Осоту, Ставидла та Красносілку за участі художніх колективів  районного відділу культури та місцевих аматорів сцени.

Кількість переглядів: 200