Віктор Рєзнік провів особистий прийом громадян

13 грудня у приміщенні  Олександрівської районної державної адміністрації особистий прийом громадян провів заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Віктор Віталійович Рєзник. На прийомі був присутнім й голова районної державної адміністрації Валерій Володимирович Авксентьєв.

До представника обласної влади звернулася жителька Бірок Любов  Андріївна Єгорова. Вона розповіла, що тяжко захворіла її донька. На операцію та лікування потрібні чималі гроші, які родина, на жаль немає. Прохання жінки було таким: чи не змогла б обласна влада посприяти у виділенні їй коштів.

–  Необхідної Вам суми дати ми не можемо, бо вона занадто велика. Але якусь її частину, звичайно, що виділимо, – запевнив Віктор Віталійович.

Жительку Олександрівки Валентину Афонівну Зименко непокоїло питання працевлаштування у Кіровограді сина. З її слів, зараз син працює у Смілій Черкаської області, а його дружина мешкає у Кіровограді.

–    Сім’я повинна бути разом. Він переїхав би в обласний центр до дружини, якби там була робота. Та поки що знайти роботу він не може, – сказала Валентина Афонівна і надала  резюме сина. Віктор Віталійович ознайомився з резюме молодого чоловіка, відмітивши, що той отримав не погану вищу освіту. І пообіцяв, що посприяє у його працевлаштуванні можливо навіть безпосередньо в фінансовому управлінні чи управлінні економіки обласної державної адміністрації.

Наталія Петрівна Тарасович, жителька Олександрівки, на прийом до керівників області прийшла вдруге. Її питання – земельне, а якщо конкретніше, то ось вже довгий час вона ніяк не може поділити межу з сусідами, з якими мешкає в одному будинку по вулиці Коцюбинського. Вирішення цього питання погіршує відсутність в обох господарів державного акту на землю. Все, чим на сьогодні, власники частин одного будинку оперують – інвентаризаційні справи.

І Віктор Віталійович, і Валерій Володимирович пояснили жінці, що вирішення її земельного питання не у компетенції чиновників. Вони підказали, що нарешті з ним покінчити є два шляхи: перший – земельні межі мирно обговорити з сусідом, друга – через суд. Наталія Петрівна пояснила, що мирно домовитися не виходить, а подати на суд у неї немає коштів. Валерій Володимирович пообіцяв, що підготовкою для неї позовної заяви займуться спеціалісти селищної ради і вже найближчим часом вона зможе звернутися у суд.

Були для Віктора Віталійовича й телефонні дзвінки. Так, під час одного з них жителька Олександрівки Ольга Юхимівна Олефіренко поскаржилася на не виплату грошової компенсації дітям війни. Обласний керівник сказав, що на рівні області її питання вирішити не можливо.  – Лише Верховна Рада України в змозі, приймаючи бюджет на наступний рік, внести необхідні кошти, передбачені людям, які мають статус дітей війни, – пояснив він і пообіцяв обговорити найближчим часом це питання з народними депутатами України, обраними від Кіровоградської області.

 

Кількість переглядів: 114