Вітання з нагоди Дня державної служби

Шановні державні службовці Олександрівщини, колеги!

    Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем державної служби, яке засвідчує високу оцінку внеску працівників органів виконавчої влади в управління економічними, соціальними і суспільними процесами в країні, утворення демократичної і високорозвинутої України.

    Самовіддана праця на благо держави і народу в усі часи вважалась винятково почесним і відповідальним обов’язком громадян. Українське суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та творчого ставлення до справи.

    В Україні сьогодні формується ефективна система державного управління, яка має реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Саме високопрофесійна державна служба здатна забезпечити розумно організоване, демократичне, правове, результативне державне управління.

    Щиро бажаємо всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Сподіваюся, що слово “чиновник” поступово набиратиме іншого значення і звучання, що включатиме в себе розуміння людських проблем і спосіб їх вирішення.

    Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального обов’язку!

 З повагою,

 

Валерій АВКСЕНТЬЄВ,
голова районної
 державної адміністрації
Всиль СКЛЯРЕНКО,
голова районної ради
Кількість переглядів: 91