Виїзна акція Олександрівського районного центру зайнятості з використанням мобільного центру професійної орієнтації

Для проведення ефективної профорієнтаційної роботи,Олександрівським районним центром зайнятості, проводяться Виїзні профорієнтаційні акції з використанням мобільного центру профорієнтації. Особливою популярністю мобільний центр користується у молоді під час виїзних акцій в школах району та в дитячих оздоровчих таборах.

1 червня  в Міжнародний день захисту дітей стало доброю традицією проведення центром зайнятості Виїзних профорієнтаційних заходів. Так, цього дня, діти отримали цікаву інформацію про професії, переглянули професіографічні відеоматеріали, отримали інформаційні буклети.

6 червня на базі Олександрівської загальноосвітньої школи IIII ступенів №1 був проведений масовий інформаційно-довідковий захід «День профорієнтації»

Фахівці служби зайнятості  провели з дітьми рухливі ігри, орієнтовані на ознайомлення   зі світом професій. Діти відгадували професії, грали в пантоміму, зображуючи представників різних професій. Надавались індивідуальні консультації школярам щодо професійного вибору, розвитку навичок та здібностей, необхідних для отримання конкретної професії, про професії, які користуються попитом у місцевих роботодавців, як можна здобути професійно-технічну освіту за сприяння служби зайнятості, зокрема, у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Також діти взяли участь в  конкурсі малюнків на асфальті «Моя професія – моє майбутнє».

Для того, щоб вибір професії був зроблений свідомо, з урахуванням здібностей, можливостей і потреб на ринку праці необхідно: мати чітке уявлення про свої інтереси, здібності, нахили; визначити сферу діяльності та перелік підходящих для себе професій; мати чітке уявлення про обрану професію; оцінити свої здібності, можливості, стан здоров’я, необхідні для роботи за обраною професією; знати, чи користується попитом на ринку праці обрана професія; вибрати учбовий заклад, де можна отримати обрану професію.

Понад 30 дітей, які взяли активну участь у цьому заході, були нагороджені  цінними подарунками.

Кількість переглядів: 171