Влада не стоїть осторонь медичних проблем у районі

 

11 листопада голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв разом з головою районної ради  Василем Скляренком та заступником голови райдержадміністрації Людмилою Литвин провів робочу нараду у центральній районній лікарні за участі головного лікаря Олександра Клубнікіна, його заступника по  лікувальній частині  Миколи Куценка та  лікарів  пологового і хірургічного відділень з питання  надання якісних медичних послуг населенню.

На сьогодні у галузі  сільської медицини  досить  злободенною є проблема забезпечення  кадрами, що в свою чергу позначається на стабільній діяльності медичних закладів.  У такій ситуації  досить важливим є належна організаційна робота  адміністрації  лікарні та особиста відповідальність кожного медичного фахівця, аби недостатність кадрів лікарів не позначилась на  обслуговуванні  пацієнтів.  Керівник району підкреслив , що влада не стоїть  осторонь гострих проблем  у медичній галузі в районі, а разом з  адміністрацією лікарні  активно шукає шляхи  для  залучення в  медичний заклад  лікарів-фахівців, створення їм належних умов для роботи  та забезпечення житлом.

Нині непроста ситуація з лікарським складом  у хірургічному відділенні. Терміново потрібно  ще хоч би одного лікаря-хірурга та лікаря-анестезіолога для стабільної роботи  відділення хірургії, проведення планових оперативних втручань та надання  екстреної  хірургічної допомоги,  щоб не було  нарікань на роботу  медиків з боку пацієнтів та  вищих  медичних інстанцій.

Донедавна  така ситуація  складалася і в пологовому  відділенні, де працював лише один  лікар-гінеколог. З початку цього тижня  таку напруженість  знято . До роботи в пологовому відділенні приступив ще один  лікар-гінеколог , який має  значний досвід роботи  і вже  повністю надає фахову медичну допомогу.

У ході наради  прозвучала обнадійлива  інформація від головного лікаря  про те, що  найближчим часом  у лікарню  прийдуть ще два лікарі – хірург та  анестезіолог,  завдяки чому буде знято  напруженість  у роботі  хірургічного та  реанімаційного відділень.  

А поки  нестача кадрів  не повинна позначатись на  обслуговуванні пацієнтів, наданні якісної допомоги хворим у цих відділеннях. І це в першу чергу залежить від    високої лікарської відповідальності у нинішній ситуації та сумлінного виконання   лікарями своїх  професійних обов’язків.

 

Кількість переглядів: 63