Впровадження центру ранньої діагностики – запорука якісного медичного обстеження населення району

   Під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва 25 листопада відбулася оперативна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади. В нараді взяв участь голова районної ради Василь Скляренко.

   Одним з питань, що розглядалися на нараді було питання про практичне впровадження на території району центру ранньої діагностики захворювань.

   Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв зазначив, що Глава держави наголошує – можливість своєчасного обстеження населення у центрах ранньої діагностики – запорука збереження здоров’я нації. Розбудова таких центрів – невід’ємна складова медичної реформи.

 Майже рік тому у Олександрівській центральній районній лікарні розпочав роботу центр ранньої діагностики. Як зазначила завідуюча поліклінічним відділенням центральної районної лікарні Тетяна Крива центр має кабінет ультразвукової діагностики, кабінет ЕКГ, рентген-кабінет, лабораторію для розвернутого аналізу крові, які обладнані сучасною апаратурою, що дозволяє якісно діагностувати широкий спектр захворювань у дуже стислі терміни.

   Запровадження системної ранньої діагностики населення дало можливість значно знизити рівень тяжкохворих в районі. За період роботи центр ранньої діагностики відвідало близько семи тисяч жителів району.

  „Створення сучасних діагностичних центрів – це виконання частини завдання Президента України щодо наближення медицини до людей. І всі ми добре розуміємо, що вчасно визначений діагноз – це запорука подальшого успішного лікування хвороби”, – наголосив голова районної державної адміністрації.

Кількість переглядів: 72