Вшанували працю хліборобів

З нагоди Дня працівників сільського господарства в актовому залі районної державної адміністрації відбулися урочистості. З професійним святом присутніх – керівників та кращих  працівників сільгосппідприємств – привітали голова райдержадміністрації Валерій Авксентьєв та голова районної ради Василь Скляренко.   Зокрема, Валерій Авксентьєв відзначив, що влада завжди сприяє роботі аграріїв і побажав трудівникам високих успіхів у роботі та прихильності погоди.

Валерій Авксентьєв та Василь Скляренко вручили нагороди кращим аграріям. Вітальну адресу районної державної адміністрації та районної ради за активну життєву позицію, особистий внесок і підтримку аграріїв Олександрівщини одержав голова асоціації сільгоспвиробників району Василь Зеленько.

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, досягнення високих показників у виробництві Подякою обласної державної адміністрації відзначені механізатор товариства з обмеженою відповідальністю «Тясмин»  Денис Гопанюк, бригадир тракторної бригади товариства з обмеженою відповідальністю «Тясмин»  Олександр Котенко, головний агроном товариства з обмеженою відповідальністю «Михайлівське» Олександр Шпильовий, Грамотами районної державної адміністрації та районної ради – головний інженер та головний агроном СТОВ „Агрофірма Ясенівська” Микола Стадник та Сергій Костенко, водій СТОВ „Агрофірма Ясенівська” Роман Карімов, сушильні майстри ТДВ „Цибулівське ХПП” Василь Люльчак, Сергій Вєтров, Станіслав Волошин  та Олександр Комар, механізатор ТДВ „Цибулівське ХПП” Максим Сухомлин.

 Кращим працівники ТДВ „Фундукліївське ХПП” районні нагороди того дня одержали безпосередньо на підприємстві.

Сільгоспвиробників з професійним святом привітали і працівники районного Будинку культури.


Кількість переглядів: 84