Вибір професії – основа майбутнього

26 квітня  Олександрівським районним центром  зайнятості проведено виїзний інформаційно-роз’яснювальний захід із застосуванням мобільного центру професійної орієнтації на базі Олександрівського НВК № 3. В заході взяли участь 60  учнів.

 «Реальне трудове життя» – таку назву мав  профорієнтаційний урок, в ході якого учні отримали інформацію про послуги державної служби зайнятості для молоді,$CUT$ про професії та спеціальності, які користуються попитом у роботодавців. Увагу школярів звернули на те, що обрана спеціальність повинна приносити як моральне, так і матеріальне задоволення, а при виборі професії треба враховувати три головні фактори: „хочу”, „можу”, „треба”. Учні із задоволенням ознайомились із переліком актуальних професій на сучасному ринку праці та бажаючі пройшли тестування для виявлення власної професійної придатності.

Окрім того було зазначено, що робота повинна бути цікавою. Тому і проводилися конкурси розповідей про найцікавішу професію.

В ході акції також було проведено інтерактивні ігри «Відгадай професію», «Ланцюжок професій», «Оптимісти і скептики», «Хто є хто?», «Професія та спеціальність»,  які спрямовані на розуміння учнями особливостей кожної професії, вміння не вербально охарактеризувати певні види діяльності людини та виділяти загальні особливості в різноманітних видах трудової діяльності. Учні за бажанням взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті.

Найактивніші діти отримали подарунки за активну участь в акції.На завершення спілкування дівчата і хлопці доходили висновку, що знайти себе в світі професій означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати

Кількість переглядів: 122