Вибір України – Європа. Питання в часі

  У залі засідань районної державної адміністрації 27 листопада під головуванням голови районної державної адміністрації Валерія Авксентьєва та голови районної ради Василя Скляренко відбулося засідання „круглого столу”, на якому були обговорені питання євроінтеграційної політики України.

   Позиція влади чітка і послідовна: „Однозначний вибір України – це Європа. Але в основі прийняття будь-яких рішень стоять національні інтереси.В України немає іншого вибору, ніж європейський. Але питання вступу в Європейський союз вирішуватиметься народом, шляхом референдуму, що передбачений як механізм членства у Євросоюзі, і всіма країнами-членами Європейського Союзу.

   Під час обговорення питання євроінтеграційної політики України було зазначено, що сьогодні приймається рішення про виключно економічну ситуацію, яка є в державі. Тому Уряд ухвалив єдино можливе на сьогодні рішення. Наш рух і бажання підписати Угоду про Асоціацію були щирими. Але, на превеликий жаль, наш європейський партнер, окрім політичних вимог при підписанні економічного документу, не запропонував жодних економічних стабілізаторів для складної ситуації в українській економіці.

  

Кількість переглядів: 58