Виїзні прийоми громадян

17 червня перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Невмержицький спільно з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України провів виїзний прийом громадян в Ясинівській сільській раді.
    Найболючіша проблема села — питна вода. В колодязях, хоч їх і вичистили, води немає, а водогін вийшов з ладу. Ця проблема була порушена на районному рівні, її озвучив О.С. Невмержицький і на обласному рівні та в столиці. До 1 липня планують жителів Ясинового водою забезпечити.
    Цікавило людей, як іде перерахунок пенсій, доплата до пенсії дітям війни, виплати багатодітним матерям. Розглядались питання допомог та субсидії, земельні питання, зокрема питання оренди землі, розрахунків за земельні та майнові паї, питання вартості землі, стабілізації цін тощо.
    На всі свої запитання селяни отримали вичерпні відповіді та роз’яснення.
    18 червня виїзний прийом громадян в Івангороді та Підлісному провела заступник голови районної державної адміністрації Л.Ф. Нечепоренко.
    В Івангороді – в сільській раді, в Підлісному – в Будинку культури людей зібралося чимало. В Підлісному на прийом прийшли і більшість керівників місцевих господарств різних форм власності.
    Івангородських селян хвилювала проблема монополії на земельні паї в їхньому селі, несплати відсотків за користування майновими паями. Запитували люди про соціальне забезпечення дітей війни, про потребу в рейсовому автобусі.
    Боляче сприймають івангородці проблему алкоголізму і самогоноваріння в селі. І причина тому, вважають вони, незайнятість людей.
    Серед наболілого і можливість мати місце для збуту виробленої, (вирощеної) власноруч продукції на ринку Олександрівського райспоживтовариства, отримання дотаційних коштів за здану на м’ясо худобу.
    Серед запитань – і питання невчасного щеплення дітей.
    — Причина — невчасне постачання якісної вакцини для щеплення дітей, — відповіла Л.Ф. Нечепоренко.
    У Підлісному селяни нарікали також на невирішені земельні та пенсійні питання, цікавились конкретно призначеними пенсіями, запитували про пільги на комунальні послуги вчителям-пенсіонерам, про підвищення пенсій малозабезпеченим сім’ям, про можливість лікування в обласному госпіталі для інвалідів Великої Вітчизняної війни та інше.
    Незадоволені селяни були розрахунками за орендовані земельні паї, а особливо тим, що не мають на руках Державних актів на землю.
    Районні керівники дали роз’яснення на загальні питання, пообіцяли долучитися до ефективного вирішення багатьох з них.
Кількість переглядів: 86