Виїзний прийом громадян

    9 березня заступник голови райдержадміністрації Лариса Нечепоренко спільно з заступником голови районної ради Олександром Невмержицьким у Несватківському сільському будинку культури провели виїзний прийом громадян.
    У виїзному прийомі взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі Надія Поцелуйко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Федір Шаповал, начальник управління економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Сергій Антіпов, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Крикун, методист районного Будинку культури Катерина Бондаренко, Несватківський сільський голова Сергій Тукало.
    Під час прийому порушувалися питання створення освітніх та госпітальних округів, впровадження пенсійної реформи, питання виплати пенсій дітям війни, налагодження роботи автоперевізника, який здійсню перевезення громадян, підготовки до місячника благоустрою та ін.
    Також під час прийому жителям території роз’яснено та дано відповіді на питання щодо основних завдань та шляхів реалізації програми “Центральний регіон – 2015” та районної програми “Центральний регіон – 2015. Економічний та соціальний розвиток Олександрівського району на період до 2015 року”.
    На всі питання, які прозвучали під час виїзного прийому, жителі отримали чіткі, змістовні відповіді.
Кількість переглядів: 74