Виїзний прийом громадян у селищі Лісове

Довгий час це було військове містечко з московською, пізніше з Кіровоградською адресою, з своїм життям і устроєм, з відповідним забезпеченням, де діти навчалися відповідно в Московській та Кіровоградській школі. З грудня 2008 року воно стало цивільним і отримало назву Лісове. Його передано в комунальну власність територіальних громад району разом з багатьма невирішеними проблемами. Найактуальніші з них — газифікація, реконструкція житлового фонду та об’єктів соціально-культурної сфери, оновлення мережі електропостачання, медичне забезпечення та інші. І їх потрібно вирішити цивільним — районній владі та місцевій на чолі з Лісівським селищним головою В.Галкіним.
    Для цього з Державного бюджету у 2008-2009 роках були частково виділені кошти на вирішення цих питань. У нинішньому році з резервного фонду передбачено виділити 4 млн. грн. на встановлення індивідуального опалення в житлових будинках селища.
    З метою допомогти у вирішенні актуальних питань 22 червня голова райдержадміністрації В.Авксентьєв зі своїм першим заступником О.Невмержицьким провели в Лісовому виїзний прийом громадян.
    Найактивніше обговорювали мешканці Лісового встановлення опалення в квартирах, вносили пропозиції. Наголошувалось і на терміновому з’єднанні електромережі квартир з новою мережею електропостачання.
    Особливий наголос зроблено на медичному забезпеченні. Адже в селищі, крім військового госпіталю, іншого медичного закладу немає. 
    — Якщо місцева влада докладе зусиль і знайде під амбулаторію приміщення, це питання відразу буде вирішено,— пояснив В.Авксентьєв.
    Громадяни запитували і відразу ж отримували роз’яснення про несанкціоновані сміттєзвалища, нарахування пенсій військовим, доплату дітям війни та інше.
    Для більш ефективного вирішення актуальних проблем голова райдержадміністрації запропонував селищному голові В.Галкіну разом з депутатським корпусом вивчити детально питання селища і вийти на наступний виїзний прийом з конкретними пропозиціями.
Кількість переглядів: 58