Виконання Олександрівського районного бюджету за 2010 рік

    28 лютого в залі засідань районної державної адміністрації відбулося публічне представлення звіту про виконання Олександрівського районного бюджету за 2010 рік.
     Підсумки виконання витратної частини бюджету за 2010 рік підбила начальник фінансового управління РДА Валентина Шията. Вона зокрема зазначила, що з районного бюджету у минулому році проведено видатки у сумі 76329,9 тис. грн. або 97% уточненого плану, в тому числі: по загальному фонду – 71486,2 тис. грн. (97%), по спеціальному фонду 4843,7 тис. грн. (97%).
    Використання бюджетних коштів розпорядниками районного бюджету проведено відповідно до нарахованих сум, фактично спожитих послуг та виконаних робіт. І це зокрема підтвердили на публічному представленні звіту про виконання районного бюджету всі розрахунки районного бюджету. Скільки і яких послуг надано, які роботи виконано, які суми сплачено на заробітну плату озвучили керівники та головні бухгалтери відділу освіти РДА, управління праці та соціального захисту населення, районної ради, центральної районної лікарні, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, РВО „Олександрівщина”, відділу культури та туризму РДА.
Кількість переглядів: 53