Виконання соціальних ініціатив Президента на постійному контролі в райдержадміністрації

27 травня перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота провела оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, відомств та інших органів центральної виконавчої влади.

Головним питанням наради було питання про розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Як зазначила начальник служби дітей райдержадміністрації Марина Сандул на виконання соціальних ініціатив Президента України, а саме програми „Кожній дитині – родина” Олександрівської районної державної адміністрації розроблено районну програму розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, на 2012-2015 роки.

Згідно прогнозованих показників, які наведені у програмі на 2013 рік щодо створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та влаштування до них дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на території Олександрівського району заплановано створення  2 прийомних сімей в які планується влаштувати 2 дітей. Спільно з РЦСССДМ проведено роботу по підбору кандидатів в прийомні батьки, станом на сьогодні одна родина виявила бажання створити прийомну сім’ю, кандидати зібрали відповідний пакет документів написали заяву до РЦСССДМ , як тільки сформується в обласному ЦСССДМ  група вони будуть направлені на навчання.

Службою у справах дітей Олександрівської райдержадміністрації забезпечується першочергове влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, встановлено дієвий контроль за своєчасним встановленням правового статусу дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

На сьогоднішній день на первинному обліку служби у справах дітей перебуває 99 дітей: 63 дітей виховуються в сім’ях опікунів піклувальників, 10 дітей в прийомних сім’ях, 9 дітей в дитячих будинках сімейного типу в районі 80% дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування виховуються в сімейних формах виховання.

Служба у справах дітей постійно контролює умови утримання та проживання дітей у даних сім’ях, стан збереження житла та майна, що належить дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

Крім того у ході наради розглянуто питання:

– про санітарний стан територій;

– про стан надзвичайних ситуацій в Олександрівському районі.

За результатами наради дано відповідні доручення.

Кількість переглядів: 59