Використання та забудова території історико-архітектурного заповідника родини Раєвських

   23 лютого за участі голови обласної державної адміністрації Сергія Ларіна відбулася нарада, присвячена презентації проекту “Використання та забудова території історико-архітектурного заповідника родини Раєвських на території Олександрівського району”.
    Презентувала проект начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури облдержадміністрації Вікторія Кулікова. Вікторія Кулікова повідомила, що відповідно до проекту, передбачається розташувати історико-архітектурний заповідник родини Раєвських в межах відведених земельних ділянок – на території Розумівської та Бовтиської сільських рад.
    Розумівська частина проекту крім реставрації Свято-Хрестовоздвиженської церкви-усипальниці та дзвіниці передбачає розміщення об’єктів монументального мистецтва, будівництво музею родини Раєвських, адміністративно-торговельного комплексу, організацію транспортного та пішоходного руху, оглядових майданчиків, будівництво музею “Українське подвір’я”, проведення робіт з озеленення. Бовтиська частина проекту передбачає будівництво та території заповідника каплиці та туристичного комлексу.
    Голова облдержадміністрації визначив першочергові завдання проекту, зокрема, наголосив на необхідності завершити реставрацію Свято-Хрестовоздвиженської церкви, оформити експозицію музею та провести роботи з благоустрою прилеглої території до 2012 року.
    Сергій Ларін також зазначив, що з метою успішної реалізації проекту буде створено оперативний штаб під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка.
Кількість переглядів: 69