Вирішувати актуальні питання спільно

Селище Лісове не так давно  зорганізоване у селищну громаду. Зважаючи на зміну  статусу, зокрема перехід з  військового у цивільний, новий населений пункт має чимало проблем. Значну допомогу у їх вирішенні надає районна влада.  Минулої п’ятниці  у Лісовому  в котрий раз побували керівники району  голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв, його перший заступник Ольга Борота та голова районної ради Василь Скляренко, аби разом з депутатським корпусом обговорити та знайти  конкретні шляхи  вирішення  питання  погашення заборгованості  селищного комунального підприємства перед обласним енергопідприємством та подальшого врегулювання оплати населенням селища  за споживання електроенергії.

Під час зустрічі з депутатським корпусом  порушувалися питання також вивезення та складування    твердих побутових відходів у селищі, забезпечення  Лісівського ФАПу   лікарськими препаратами, створення там своєрідного  аптечного пункту, оскільки в селищі немає аптеки, через що жителі мають незручності  у придбанні  ліків.

На зустрічі  обговорено і  питання  стосунків  селищної влади з керівниками сільгосппідприємств, які в період  збирання врожаю   великим транспортом псують  дорожне полотно на автомобільній дорозі, що веде до Лісового.

Підбиваючи підсумки  спільної наради  з селищними депутатами, голова районної державної адміністрації Валерій  Авксентьєв зазначив, що  влада у районі  активно працює з  органами місцевого самоврядування у питаннях соціально-економічного розвитку  територіальних громад, спільного вирішення нагальних проблем територій.

Кількість переглядів: 42