Якість доріг – серед пріоритетних державних завдань

  У рамках виконання завдань Президента України щодо розвитку будівельної галузі перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Борота провела нараду з сільськими та селищними головами з питань використання коштів державної субвенції органами місцевого  самоврядування на ремонт сільських доріг.

   – Зрозуміло, що будівельна галузь дуже важлива для економіки району та для держави в цілому. На цьому наголошує і Президент України, підкреслюючи, що розвиток будівництва, модернізація інфраструктури життєзабезпечення мають бути кроком до покращення умов життя громадян, – зазначила перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Борота, розпочинаючи нараду.

   Зокрема на нараді йшлося про ремонт дорожнього покриття за кошти державного бюджету на територіях Олександрівської, Єлизаветградської селищних та Михайлівської, Староосотської, Красносільської сільських рад. 

   У ході обговорення цього питання Ольга Борота підкреслила, що держава надає великого значення якості шляхів у сільських населених пунктах і виділяє кошти на облаштування доріг, аби людям зручно було ними користуватися при вирішенні нагальних питань. Зокрема підвезення дітей до школи, доїзду до медичних закладів, завезення палива, отримання адміністративних послуг у різних організаціях і установах, коли доводиться туди добиратися транспортом. 

   Значний обсяг робіт по ремонту доріг за  кошти державної субвенції уже виконано  на територіях Красносільської , Михайлівської сільських рад, Олександрівської селищної ради. Найближчим часом такі роботи розпочинаються на дорогах Староосотської сільської ради.

   На нараді сільським головам доручено чітко контролювати хід виконання робіт та вчасно подавати фінансову звітність про використання цільових коштів державного бюджету.
Кількість переглядів: 54