Ярослав Арсірій: забезпеченя молоді житлом – серед стратегічних завдань Президента України для регіональної влади

                                                                                                       Ярослав Арсірій: Забезпечення молоді житлом – серед стратегічних завдань Президента України для регіональної влади

  На цьому в ході огляду будівництва нового житлового будинку по вул. Жадова наголосив заступник голови облдержадміністрації Ярослав Арсірій.

  Заступник керівника області звернув увагу на те, що серед соціальних ініціатив Президента України, які на сьогодні впроваджуються у державі, одним із пріоритетних напрямків є будівництво доступного житла для молоді, котре вирішує одразу дві взаємопов`язані проблеми: дозволяє вирішити житлове питання, яке за багато десятиліть стало актуальним для більшості українських сімей, і стимулює розвиток будівельної галузі, яка без підтримки держави самостійно не зможе набрати колишні обсяги.

  Крім того, заступник голови облдержадміністрації підкреслив, що в області діє ще чотири програми по здешевленню іпотечної вартості житла. За однією з них    – програмою «Власний дім» – тиждень тому було укладено перший договір з будівництва новобудови в Новгородківському районі.

  Ярослав Арсірій оглянув новозбудовані помешкання і відзначив, що об’єкт майже готовий до здачі в експлуатацію.

   – Я впевнений, що до Дня Незалежностіті люди, які придбали тут житло, отримають ордери та ключі від квартир у новому сучасному будинку, – підкреслив Ярослав Арсірій.

   Начальник управління капітального будівництва міськради Віктор Ксеніч поінформував заступника голови ОДА про хід завершення будівництва та введення в експлуатацію будинку.

   – Будівництводругої черги вже завершується. Довиконуються роботи з благоустрою прибудинкової території і підведенню квартир до інженерних мереж. З фінансуванням питань не виникає, усі розрахунки проводяться вчасно, тому будинок плануємо здати в експлуатацію до 20 серпня, – зауважив начальник управління капітального будівництва міськради.

   За його словами, загальна вартість житлового будинку становить майже 5,4 млн грн. Фінансування здійснюється за рахунок інвестицій Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву та Благодійного фонду “Турбота“.7-ми поверховий будинок на 28 квартир облаштований ліфтом і має централізоване опалення. Після здачі будинку в експлуатацію, він буде переданий у комунальну власність на обслуговування КРЕПу №10.

  У цьому контексті резонно прозвучало запитання одного з майбутніх мешканців новобудови щодо гарячої води. Віктор Ксеніч пояснив, що гаряча вода буде зявлятися тільки з початком опалювального сезону, але технічні умови в будинку передбачають перехід на альтернативне опалення.  
Кількість переглядів: 54