Забезпечити людям належні умови роботи взимку

Голова районної державної адміністрації Валерій Авксентьєв за участі голови районної ради Василя Скляренка 27 вересня  провів засідання колегії  з питань готовності господарського комплексу  району до роботи  в осінньо-зимовий  період 2013-2014 років. Детальний  аналіз  стану  підготовки   господарського комплексу  до роботи в зимовий період на колегії зробила  начальник відділу  регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Яніна Драган.По галузях соціальної сфери  з цього питання звітували на колегії  начальники відділу освіти  Федір Шаповал, відділу культури Світлана Мічкур, головний лікар  центру первинної   медико – санітарної допомоги Олександр Зубаха,  інженер з охорони праці центральної районної лікарні  Олександр Костенко. Що стосується закладів освіти, то, за словами начальника відділу,  з метою належної  підготовки до нового осінньо-зимового періоду  за суттєвої підтримки органів влади проведено значний ремонт в усіх навчальних закладах. І опалювальний  сезон  можна розпочати вчасно. Хоча є окремі проблеми.  За відсутності коштів не повністю  завезено тверде паливо у заклади освіти, що опалюються вугіллям і дровами. Фінансова підтримка  потрібна і на розрахунки за газ з Олександрівським УЕГГ.

Практично  готові до  початку опалювального сезону і заклади медицини. Завершено поточні ремонти в усіх лікарських амбулаторіях та ФАПах, здійснено всі заходи з підготовки  теплового господарства до роботи в опалювальний період 2013-2014 року, прозвітував на колегії Олександр Зубаха.  Центральна районна лікарня ополюється  від котельні, яка передана в оренду ТОВ „Інтертепло”.  Але для забезпечення повністю теплом усіх відділень лікарні потрібно  відремонтувати систему опалення в інфекційному відділенні.  Голова  РДА поставив завдання   вирішити цю проблему найближчим часом ще до початку опалювального сезону.

У закладах культури  також підготувалися до роботи взимку. Всі кімнати, де буде проводитись гурткова робота, опалюватимуться, доповіла  начальник відділу  Світлана Мічкур. Зараз  тривають роботи  з утеплення у приміщеннях вікон та дверей, здійснюються заходи з економії  споживання енергоносіїв.

Підбиваючи підсумки колегії,  голова райдержадміністрації  наголосив на важливості  забезпечити  людям  належні умови роботи в осінньо-зимовий період і поставив завдання всім керівникам і відповідальним особам  в найближчий час  вирішити  існуючі проблеми  з підготовкою до зими, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон. Відповідно до розпорядження голови та рішення колегії  цьогорічний опалювальний сезон  на підприємствах , установах та організаціях бюджетної сфери  має розпочатися  з 5 жовтня. А в разі зниження  середньодобової температури повітря нижче 8 градусів закладам освіти та охорони здоровя рекомендовано розпочати опалювальний сезон  вже 1 жовтня.

Кількість переглядів: 65