Захистимо наших земляків

Сьогодні наша країна переживає нелегкі часи, практично на нашій території йдуть бойові дії, спровоковані сепаратистами при підтримці і безпосередній участі найманців з сусідньої держави.

На захист цілісності і незалежності нашої країни піднялися тисячі добровольців з різних куточків нашої держави. Люди пройняті почуттям патріотизму йдуть захищати нас з вами.

Двадцять молодих чоловіків нашого району також добровільно виявили бажання виступити на захист нашої Батьківщини. Вони за свої кошти закупили військовий одяг, взуття, але на засоби особистого захисту у них уже немає коштів. Рада районної ОВУ підтримує ініціативу райдержадміністрації і районної ради і звертається до всіх не байдужих людей, до керівників підприємств незалежно від форм власності, до приватних підприємців, до фермерів з проханням надати фінансову допомогу для придбання бронежилетів, які так необхідні для збереження життя нашим землякам.

Усі бажаючі можуть вкласти кошти на безготівковий рахунок в Ощадбанку районної організації ветеранів України.

Наші реквізити: 27300 смт Олександрівка,

вул. Леніна,82, розрахунковий рахунок 2600030126659 МФО 323475, Код 2055921 в Олександрівському відділенні Ощадбанку № 3327.

 

Микола ЛИННИК, голова ради районної організації ветеранів України

Кількість переглядів: 63