Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

21 січня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ольги Бороти відбулося засідання державної надзвичайної  протиепізоотичної комісії при Олександрівській районній державній адміністрації. Участь в засіданні комісії взяли начальник управління ветеринарної медицини в Олександрівському районі Сергій Колісник, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Сергій Перевезій, керівники сільськогосподарських формувань району.

На засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було розглянуто питання про вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію району, та стан  готовності на випадок виникнення захворювання африканською чумою свиней.

З інформацією по даному питанню виступив начальник управління ветеринарної медицини в Олександрівському районі Сергій Колісник.

У зв’язку із загостренням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней перший заступник голови райдержадміністраціїОльга Борота звернулася до власників свиногосподарств всіх форм власності та наголосила на безумовному виконанні заходів по недопущенню збудника даного захворювання на територію нашого району.

Кількість переглядів: 124