Засідання дорадчого органу

                                                                                                      30 липня 2013 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Костянтина Данова відбулося чергове засідання Дорадчого органу, на якому розглядалося питання стану взаємодії структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, та відповідальних підрозділів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї.

  Костянтин Данов зазначив, що нові соціальні ініціативи Президента України направлені на соціальний захист сімей де виховуються діти-сироти, та діти позбавлені батьківського піклування

   На засідання було висвітлено ряд проблемних питань, зокрема взаємо обмін за фактами вчинення насильства в сім’ї між органами внутрішніх справ та відповідними структурними підрозділами райдержадміністрації.

  Старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей РВУМВС Гуровський Ю.В. проінформував присутніх про стан обліку осіб, які скоїли насилля в сім’ї та проведення відповідної профілактичної роботи з ними. В обговоренні по даному питані виступили директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Приходько, провідний спеціаліст Світлана Безпечна та начальник служби у справах дітей Марина Сандул, які ще раз наголосили про тісну співпрацю та дії в разі виявлення фактів насилля.

  На засіданні розглянуто питання постановки на облік ново виявлених сімей, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги та взяття їх під соціальний супровід районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також зняття з обліку сімей, які в результаті соціального супроводу подолали свій кризовий стан, набули вмінь та навчені самостійно вирішувати свої проблемні питання.

Кількість переглядів: 61